Chojna, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik budowy (Niemcy)

Berlin, Brandenburgia, Frankfurt / Main, Dortmund

Firma Optima Sanierung und Bau GmbH & Co. KG obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierownik budowy / brygadzista
Miejsce pracy: Berlin, Brandenburg, Frankfurt / Main, Dortmund, Leipzig, Magdeburg, NIEMCY

WYMAGANIA:

wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej
doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów
umiejętność kierowania zespolem (brygada budowlana)
doświadczenie w pracach wykonczeniowych i renowacjach budynków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

samodzielne sporzadzanie szkicow i rysunkow
podzial zadan na budowie
zarzadzanie brygada / organizacja budowy

OFERUJEMY:

stala forma zatrudnienia / umowa na czas nieokreslony
atrakcyjny pakiet wynagrodzen
wlasne biuro w centrali firmy

CV prosimy wyslac na adres mailowy: info@arizonahandel.com. Kontakt i informacje w jezyku polskim: +4915175177846

Prosimy o załączenie klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Grudzien, 2017  16:09

Identyfikator: 626328

Wyświetleń: 937